28 C
Rīga, Latvija
Trešdiena, 18. jūlijs

Biežāk uzdotie jautājumi

Notievēšana ir komplicēts process, kam vienas skaidras atbildes nav. Tāpēc regulāri publicējam jaunāko informāciju un pētījumus no uztura speciālistiem, zinātniekiem un dažādiem autoratīviem notievēšanas resursiem.

Ātri notievēt var tikai izmainot savu uzturu, jo tas ir visa pamats efektīvam notievēšanas plānam. Svara samazināšanu var panākt, ja pa dienu tiek uzņems mazāk kaloriju, kā tiek patērēts. Pat nezinot uztura pamatus vai īpašus faktus par konkrētu ēdienu ietekmi uz ķermeņa kompozīciju, ēdot mazāk kaloriju var nomest lieko svaru.

Lai izpildītu pamata nosacījumu – ēst mazāk kaloriju, kā ikdienā patērē, mēs rekomendējam izmantot virtuves svarus, lai pareizi noteiktu svaru ēdiena sastāvdaļām. Iesakām izmantot kaloriju skaitīšanas aplikāciju, kā MyFitnessPal, kura ļoti labi strādā arī Latvijā.

Liekā svara samazināšanu var veicināt ar zināšanu paplašināšanu. Mūsu blogā var izlasīt par jaunākajiem un efektīvākajiem risinājumiem, lai notievēšana būtu ātra un veselīga.

Ļoti būtiski ir zināt uztura pamatus, izprast makroelementu (olbaltumvielu, ogļhidrātu un tauku) lomu un noteikt, kuri produkti ir galveno makroelementu avoti.

Nomest svaru, uzlabot pašsajūtu un veselību palīdz arī sportiskas aktivitātes – skriešana, fitness, joga vai citi sporti. Tāpēc arī par tiem mēdzam rakstīt, ja uzskatām, ka šī informācija jums ir nepieciešama, lai ātrāk nogādātu jūs tuvāk svara un veselības mērķiem.

Close